کارت جوانه تولید کننده انواع کارت دعوت برای مناسبتهای مختلف؛ کارت عروسی، کارت حنابندان، کارت تولد، کارت دعوت و پستال ، کارت ترحیم ، کارت حجاج ، کارت کربلا و ... با امکان سفارش آنلاین و ارسال رایگان به سراسر کشور.

🎁 دریافت آلبوم نمونه رایگان 🎁
🔰🔰🔰🔰🔰

توضیحات :

فروشگاه گرامی بسته حاضر به دلیل تقاضاهای مکرر و بسیار همکاران عزیز جهت دریافت آلبوم نمونه رایگان کارت عروسی تنظیم و گردآوری شده است، فهرست پیوست در این فرم حاوی اطلاعات نام و شماره و آدرس تولیدی ها و برندهای درجه یک بازار کشور که اکثر آنها در شهر تهران و میدان بهارستان فعالیت دارند می باشد. تولیدی های کارت عروسی عموما به صورت رایگان نمونه ها را برای فروشگاه ها ارسال میکنند و در مواردی خاص و انگشت شمار هستند تولیدی هایی که برای ارسال نمونه تنها یکبار و برای اولین بار مبلغی معادل 100 الی 150 هزار تومان جهت احراز هویت واقعی فروشنده کارت عروسی این مبلغ را دریافت میکنند تا فروشنده واقعی را از فردی که به عنوان مثال نمونه را صرفا جهت انتخاب یک کارت عروسی برای سفارش جشن خودش میخواهد متمایز و شناسایی کنند و از دفعات بعد و استمرار همکاری شما با تولیدی ها دیگر جهت نمونه های بعدی و جدید هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

برای شروع هر کسب و کاری یک سرمایه اولیه نیاز است که بحمدالله راه اندازی فروشگاه کارت عروسی با دریافت نمونه های رایگان از کم هزینه ترین کسب و کارهایی است که برای استارت کار نیاز به سرمایه بسیار اندک صرفا بابت دریافت نمونه کارت برای نوبت اول می باشد . البته این امر هم تنها در برند های انگشت شمار بسیار معتبر و با پشتوانه صدق میکند که برای نوبت اول هزینه آلبوم دریافت میکنند و سایر تولیدی ها از همان ابتدا برای رونق بخشیدن به کسب کار خود به صورت رایگان ارسال میکنند.

چاپ کارت عروسی

در بخش دوم این فرم که بنا به درخواست های بیشمار شما عزیران گردآوری کردم فهرست مجموعه های معتبری است که خدمات چاپ کارت عروسی را انجام میدهند،بهترین و منصف ترین مجموعه هایی که چاپ طلاکوب، نقره کوب، ساخت کلیشه، چاپ ریسو قهوه ای و مشکی و طراحی فونت کارت عروسی را انجام میدهند را لیست کرده ام و این اطمینان را میدهم که این مجموعه ها از هر مجموعه ای که شما تاکنون می شناختید و با آن همکاری میکردید قیمت های منصفانه تر و کیفیت مطلوبتری از خدمات را ارائه میدهند.#کارت عروسی   #کارت حنابندان   #کارت تولد   #آلبوم رایگان   #40 درصد زیر قیمت بازار